Zabiegi

PROFESJONALIE I KOMPLEKSOWO

NASZE ZABIEGI


LECZENIE PARADONTOZY

Paradontoza przebiega bardzo podstępnie i prawie niezauważalnie w początkowym stadium tworzenia się choroby.

ORTODONCJA

Stale rozwijająca się dziedzina ortodoncji oferuje szeroki wybór aparatów korygujących zgryz.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która zajmuje się poprawą wyglądu zębów i odbudowaniem utraconego idealnego uśmiechu.

PERIODONTOLOGIA

Periodontologia to dział stomatologii, który zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób i schorzeń jamy ustnej.

ENDODONCJA

Endodocja jest mocno powiązana ze stomatologią zachowawczą nie mniej bardziej ingerującą w tkankę. Jest to przede wszystkim leczenie chorób miazgi zęba oraz chorób tkanek okołowierzchołkowych.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Dział stomatologii zajmujący się przede wszystkim profilaktyką oraz zachowaniem przez pacjenta własnego uzębienia. W ramach zabiegów zachowawczych leczona jest próchnica oraz wypełniane są ubytki.

PROTETYKA – PROTEZY ZĘBOWE

Możliwość rozdrabniania pokarmu, jak również uśmiechania się może zostać przywrócone dzięki zabiegom odtworzenia pierwotnych warunków uzębienia.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Kto nie marzy o pięknych białych zębach? Już dziś jest na to rozwiązanie. Dzięki małoinwazyjnej, estetycznej metodzie pokrywania zębów płatkiem porcelany można osiągnąć ogromna zmianę.

ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE

Komputerowe znieczulenie „SleeperOne” jest stosowane w zabiegach, dla których wymagane jest znieczulenie. W pełni bezbolesny zabieg znieczulenia pacjenta.

PROJEKTOWANIE UŚMIECHU DSD

Po wykonaniu serii zdjęć wnętrza jamy ustnej i zgryzu oraz po przeprowadzonym pogłębionym wywiadzie pacjentowi przedstawiony zostaje plan leczenia, poprawy zgryzu i estetyki.

IMPLANTOLOGIA

Implanty to tytanowe śruby, które zastępują korzeń, a na nich odbudowany zostaje zrąb zęba (korona). Dzięki implantom, można uzupełnić brakujące zęby i odzyskać piękny uśmiech.

WYBIELANIE ZĘBÓW

Wybielanie zębów to nie tylko świeżość i wygląd uśmiechu oraz zębów. Dzięki temu zabiegowi kontroluje się również higienę jamy ustnej zapewniając zdrowie dziąsłom oraz kościom.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Chirurgia u dentysty to szereg różnych zabiegów wspomagających różne dziedziny stomatologii, np. endodoncję poprzez resekcje wierzchołka korzenia czy chirurgię przedprotetyczną.

ESTETYKA LICÓWKI

Kto nie marzy o pięknych białych zębach? Już dziś jest na to rozwiązanie. Dzięki małoinwazyjnej, estetycznej metodzie pokrywania zębów płatkiem porcelany można osiągnąć ogromna zmianę.

LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM

Leczenie zębów w powiększeniu to ostatnimi czasy najbardziej dynamicznie rozwijająca się gałąź stomatologii, daje ona wiele możliwości zarówno lekarzowi jak i pacjentowi.

RĘKOJMIA

Wszystkie zabiegi wykonujemy zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi procedurami.

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy inne gabinety stomatologiczne i dentystów, którzy chcą skorzystać z mikroskopu, rentgena punktowego, unitu lub doradztwa. Jesteśmy przyjaźnie nastawieni na współpracę w zakresie leczenia.
DODATKOWE ATUTY NASZEJ KLINIKI
NASZYM PACJENTOM GWARANTUJEMY

ZAPRASZAMY

Kontakt z nami:

Adres:

  • ul. 5 Lipca 43/2, Szczecin