Zabiegi

PROFESJONALIE I KOMPLEKSOWO

NASZE ZABIEGI


WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy inne gabinety stomatologiczne i dentystów, którzy chcą skorzystać z mikroskopu, rentgena punktowego, unitu lub doradztwa. Jesteśmy przyjaźnie nastawieni na współpracę w zakresie leczenia.

RĘKOJMIA

Wszystkie zabiegi wykonujemy zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi procedurami.

LECZENIE PARADONTOZY

Paradontoza przebiega bardzo podstępnie i prawie niezauważalnie w początkowym stadium tworzenia się choroby.

ORTODONCJA

Stale rozwijająca się dziedzina ortodoncji oferuje szeroki wybór aparatów korygujących zgryz.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która zajmuje się poprawą wyglądu zębów i odbudowaniem utraconego idealnego uśmiechu.

PERIODONTOLOGIA

Periodontologia to dział stomatologii, który zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób i schorzeń jamy ustnej.

ENDODONCJA

Endodoncja jest mocno powiązana ze stomatologią zachowawczą nie mniej bardziej ingerującą w tkankę. Jest to przede wszystkim leczenie chorób miazgi zęba oraz chorób tkanek okołowierzchołkowych.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Dział stomatologii zajmujący się przede wszystkim profilaktyką oraz zachowaniem przez pacjenta własnego uzębienia. W ramach zabiegów zachowawczych leczona jest próchnica oraz wypełniane są ubytki.

PROTETYKA

Możliwość rozdrabniania pokarmu, jak również uśmiechania się może zostać przywrócone dzięki zabiegom odtworzenia pierwotnych warunków uzębienia.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Kto nie marzy o pięknych białych zębach? Już dziś jest na to rozwiązanie. Dzięki małoinwazyjnej, estetycznej metodzie pokrywania zębów płatkiem porcelany można osiągnąć ogromna zmianę.

ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE

Komputerowe znieczulenie „SleeperOne” jest stosowane w zabiegach, dla których wymagane jest znieczulenie. W pełni bezbolesny zabieg znieczulenia pacjenta.

PROJEKTOWANIE UŚMIECHU DSD

Po wykonaniu serii zdjęć wnętrza jamy ustnej i zgryzu oraz po przeprowadzonym pogłębionym wywiadzie pacjentowi przedstawiony zostaje plan leczenia, poprawy zgryzu i estetyki.

IMPLANTOLOGIA

Implanty to tytanowe śruby, które zastępują korzeń, a na nich odbudowany zostaje zrąb zęba (korona). Dzięki implantom, można uzupełnić brakujące zęby i odzyskać piękny uśmiech.

WYBIELANIE ZĘBÓW

Wybielanie zębów to nie tylko świeżość i wygląd uśmiechu oraz zębów. Dzięki temu zabiegowi kontroluje się również higienę jamy ustnej zapewniając zdrowie dziąsłom oraz kościom.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Chirurgia u dentysty to szereg różnych zabiegów wspomagających różne dziedziny stomatologii, np. endodoncję poprzez resekcje wierzchołka korzenia czy chirurgię przedprotetyczną.

ESTETYKA LICÓWKI

Kto nie marzy o pięknych białych zębach? Już dziś jest na to rozwiązanie. Dzięki małoinwazyjnej, estetycznej metodzie pokrywania zębów płatkiem porcelany można osiągnąć ogromna zmianę.

LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM

Leczenie zębów w powiększeniu to ostatnimi czasy najbardziej dynamicznie rozwijająca się gałąź stomatologii, daje ona wiele możliwości zarówno lekarzowi jak i pacjentowi.
DODATKOWE ATUTY NASZEGO GABINETUOUR DENTAL PRACTICE'S ADDITIONAL ADVANTAGESYDERLIGERE FORDELE AF VORES KLINIK
NASZYM PACJENTOM GWARANTUJEMYOUR PATIENTS ARE GUARANTEED THE FOLLOWINGVI GARANTERER VORES PATIENTER

ZAPRASZAMY

Kontakt z nami:

Contact:

Adres:

Address:

  • ul. 5 Lipca 43/2, Szczecin
91 829 72 72