Podcast Stomatologiczny

WYSŁUCHAJ NAS

ZAPRASZAMY NA PODCAST


Uczulenie na implanty zębowe – objawy i przeciwdziałania

Wstawianie implantów zębowych to bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie w przypadku braków w uzębieniu. Dzięki nim możemy na powrót cieszyć się harmonijnym uśmiechem - zwykle do końca życia, bowiem te cechuje niesamowita trwałość. Implanty zębowe zapewniają też pełną funkcjonalność narządu żucia, idealnie naśladując korzeń zęba. Są też doskonale tolerowane przez nasz organizm. Jednak tutaj zdarzają się wyjątki. Uczulenie na implanty zębowe jest bardzo rzadkie, warto jednak być tego świadomym, by rozpoznać jego objawy, a przede wszystkim - by móc mu zapobiec. O tym wszystkim opowiemy w dzisiejszym podcaście!

Zobacz

Biała dieta, czyli co jeść po zabiegu wybielania zębów?

Czy słyszeliście o białej diecie? Nie jest to kolejna "dieta cud". Spotkał się z nią na pewno każdy, kto korzystał z profesjonalnego zabiegu wybielania zębów. Biała dieta chroni świeżo wybielone szkliwo przed zmianą barwy. Jej główną zasadą jest spożywanie jedynie tych produktów spożywczych, które nie posiadają barwników, gdyż mogą one wpłynąć na zabarwienie zębów po świeżo wykonanym zabiegu.

Zobacz

Profilaktyka stomatologiczna zębów po wakacjach

Wakacje to nie najłatwiejszy czas dla naszych zębów i zdrowia jamy ustnej. Będąc w podróżach, na wycieczkach, przeróżnych wyprawach częściej zdarza się zapomnieć o umyciu zębów, a nawet jeśli to zrobimy, to bywa, że w sposób mniej staranny i w pośpiechu. Z drugiej strony jest jeszcze letnia dieta, bogata w słodkie przekąski - lody, słodzone napoje, tropikalne koktajle i drinki. To właśnie z tego względu radzimy Wam udać się na wizytę kontrolną do dentysty - najlepiej całą rodziną. Profilaktyka stomatologiczna zębów po wakacjach powinna znaleźć się na każdej liście “must do” po letnich urlopach.

Zobacz

Licówki na zęby – sposób na nowy, piękny uśmiech!

Istnieje pewna grupa zabiegów, która jest szczególnie popularna latem. Zazwyczaj są to zabiegi związane z estetyką uśmiechu, ponieważ nic tak dobrze nie koresponduje z letnią opalenizną, jak białe, równe zęby i śnieżnobiały uśmiech. Jednym z takich zabiegów są licówki na zęby - zarówno porcelanowe, jak i kompozytowe.

Zobacz
DODATKOWE ATUTY NASZEGO GABINETUOUR DENTAL PRACTICE'S ADDITIONAL ADVANTAGESYDERLIGERE FORDELE AF VORES KLINIK
NASZYM PACJENTOM GWARANTUJEMYOUR PATIENTS ARE GUARANTEED THE FOLLOWINGVI GARANTERER VORES PATIENTER

ZAPRASZAMY

Call Now Button