Wybielanie zębów lampą Beyond – sprawdzony zabieg wybielający

Wysłuchaj nas!

Podcast: Wybielanie zębów lampą Beyond – sprawdzony zabieg wybielający


Zapraszamy do wysłuchania najnowszego podcastu DentystaSzczecin.eu. Poniżej znajdziecie również pełną transkrypcję.

Wybielanie zębów lampą Beyond – sprawdzony zabieg wybielający

Wybielanie zębów stało się popularnym zabiegiem dostępnym niemal dla każdego. Niektórzy próbują domowych sposobów, inni dostępnych na rynku past, proszków i przeróżnych zestawów. Prawda jest jednak taka, że wybielanie zębów bez kontroli lekarza stomatologa nie jest całkowicie bezpieczne, o czym szerzej opowiemy w kolejnej części naszego podcastu. Poza tym wybielanie zębów u dentysty to gwarancja skuteczności zabiegu i jego doskonałych efektów.

W naszym gabinecie wykonujemy wybielanie zębów lampą Beyond. A trzeba podkreślić, że jesteśmy autoryzowanym gabinetem marki Beyond, a zatem używamy tylko oryginalnych produktów wybielających. Lampa tego typu to nowoczesne i bardzo skuteczne urządzenie, które usuwa nie tylko przebarwienia powierzchniowe, ale także te z głębokich struktur zęba. Dzięki temu uzyskujemy spektakularne rezultaty zabiegów i to w błyskawicznym czasie.

Nie ma potrzeby eksperymentować z pojawiającymi się na rynku medykamentami, skoro oferujemy wszystko:
– przystępną cenę, bezbolesność i szybkość zabiegu, stuprocentowe bezpieczeństwo i doskonałe efekty wybielania!

Na czym polega wybielanie zębów lampą beyond?

Wybielanie zębów lampą Beyond to specjalistyczny zabieg, który polega na precyzyjnym utlenieniu przebarwień przy użyciu aktywnego tlenu. W odróżnieniu od dostępnych w internecie przeróżnych nowości, tego rodzaju zabieg jest całkowicie bezpieczny dla zębów, gdyż w żaden sposób nie narusza ich struktury. Wybielanie odbywa się podczas jednej wizyty i trwa bardzo krótko, bo około godziny. Uzyskany efekt jest więc natychmiastowy.

Zabieg wybielający zęby powinna poprzedzać wizyta konsultacyjna, podczas której stomatolog zapozna się się stanem zębów i przyzębia. Może on zauważyć, że zęby nie są gotowe na tego typu zabieg. Próchnica, paradontoza, nieszczelne wypełnienia czy też mikropęknięcia szkliwa potrzebują wcześniejszego wyleczenia. Jeśli zostaną zbagatelizowane może dojść do silnej nadwrażliwości i bólu zębów w trakcie i po zabiegu wybielania, a także do podrażnień w jamie ustnej, zapalenia miazgi zęba oraz uszkodzeń szkliwa. Podobnie w przypadku złogów kamienia nazębnego, lekarz zaleci najpierw oczyszczające zabiegi higienizacji. Dzięki temu efekt wybielania zębów będzie równomierny.

Wybielanie zębów lampą beyond przed i po

Wybielanie zębów lampą Beyond pozwala rozjaśnić zęby o 5 do 14 odcieni, co daje spektakularny efekt “przed i po”. Nowy kolor utrzymuje się od kilku miesięcy do kilku lat. Jego trwałość uzależniona jest od indywidualnej diety pacjenta oraz regularności i sposobu jego codziennej higieny jamy ustnej. Efekty wybielania można podtrzymać zgłaszając się do dentysty na regularne wizyty kontrolne. Podczas nich wykonujemy zabiegi higienizacji zębów, które oczyszczają je z osadu i kamienia nazębnego.

Zwracamy także uwagę, że przez 48 godzin po wykonaniu zabiegu należy pamiętać o tzw. białej diecie nazywanej też “białymi godzinami”. W tym czasie pacjent powinien powstrzymywać się od jedzenia tych produktów spożywczych, które posiadają silne barwniki, czyli np. od picia kawy, herbaty, czerwonego wina, Coca-Coli, czy też spożywania kolorowych słodyczy, warzyw i owoców. Nie zaleca się także palenia tytoniu.

Dla kogo przeznaczone jest wybielanie zębów?

Zabieg wybielania zębów lampą Beyond przeznaczony jest dla każdej osoby, która marzy o pięknym uśmiechu. Nie każdy rodzi się ze śnieżnobiałymi zębami. Ponadto z biegiem lat na zębach mogą pojawić się przebarwienia, szczególnie gdy stosujemy używki takie jak papierosy lub kawa. Zęby żółkną także w skutek naturalnych procesów starzenia się organizmu. Niezależnie od przyczyny zmiany koloru uzębienia, profesjonalny zabieg wybielania zębów z pewnością poprawi jego estetykę.

Ile kosztuje wybielanie zębów lampą Beyond?

Wybielanie zębów lampą Beyond w naszym gabinecie stomatologicznym to koszt około 1800 zł. Należy jednak uwzględnić fakt, że zęby przed wybielaniem powinny być zdrowe oraz oczyszczone z osadu i kamienia nazębnego. Jeśli regularnie odwiedzamy gabinet stomatologa, wykonanie zabiegu nie powinno kosztować więcej niż podana cena. Jeśli jednak dentysta znajdzie zmiany próchnicowe lub złogi kamienia nazębnego – do kosztu wybielania zębów lampą Beyond dojdą dodatkowe wydatki.

W naszej ofercie posiadamy specjalny pakiet higienizacyjny z wybielaniem, uwzględniający skaling, piaskowanie zębów i ich wybielanie. Jego koszt jest niewiele większy, gdyż zabiegi kosztują łącznie 2000 zł.

A czy wy jesteście przekonani do śnieżnobiałego uśmiechu? Mam nadzieje ze tak i wkrótce zobaczymy się w naszym gabinecie.

DODATKOWE ATUTY NASZEGO GABINETUOUR DENTAL PRACTICE'S ADDITIONAL ADVANTAGESYDERLIGERE FORDELE AF VORES KLINIK
NASZYM PACJENTOM GWARANTUJEMYOUR PATIENTS ARE GUARANTEED THE FOLLOWINGVI GARANTERER VORES PATIENTER

ZAPRASZAMY

Kontakt z nami:

Contact:

Adres:

Address:

  • ul. 5 Lipca 43/2, Szczecin
91 829 72 72