Hollywood smile w Szczecinie

Hollywood smile


O Hollywood smile

Perfekcyjny uśmiech gwiazd to ich znak rozpoznawczy, budzący zachwyt i zazdrość. Należy jednak pamiętać, że rzadko jest to dzieło natury. Zazwyczaj idealnie proste i olśniewająco białe zęby to efekt pracy stomatologa oraz protetyka. Wybielanie zębów, licówki czy korony protetyczne, a czasami aparat ortodontyczny pozwalają na stworzenie tzw. efektu Hollywood smile. Każda z tych metod jest obecnie dostępna dla pacjentów marzących o doskonałym uzębieniu. Zapraszamy do naszej kliniki dentystycznej. Wspólnie stworzymy uśmiech godny gwiazdy!

Poznaj siłę idealnego uśmiechu

Piękny, biały i lśniący uśmiech dodaje jego posiadaczowi pewności siebie oraz wpływa na to, jak jest on odbierany w oczach innych. Osoby mające mocne zęby są postrzegane jako bardziej atrakcyjne, zdrowsze i przyjazne. Zadbany uśmiech jest również synonimem sukcesu oraz pomaga w jego osiągnięciu. Dlatego tak chętnie inwestują w niego właśnie gwiazdy kina, telewizji, celebryci, a nawet sportowcy czy biznesmeni. To właśnie on wysuwa się na pierwszy plan, podczas pierwszego spotkania. Co więcej, warto zainwestować w Hollywood smile, czyli piękne zęby, także ze względów zdrowotnych.

Co robimy, by osiągnąć efekt Hollywood smile?

Licówki porcelanowe to najprostszy, ale i dający spektakularne efekty sposób na Hollywood smile. Są one dostępne właściwie dla każdego pacjenta, a przeszkodą mogą być jedynie mocno zniszczone zęby. Z wykorzystaniem licówek można odmienić i poprawić wygląd pojedynczych zębów lub większych partii uzębienia. Zazwyczaj stosuje się je w przednim odcinku łuku zębowego od trójki do trójki bądź od czwórki do czwórki. Mają one liczne zastosowania: począwszy od nadawania zębom pięknego kształtu, wydłużenia lub poszerzenia ich w razie potrzeby, przez zamknięcie diastem, aż po poprawę kolorytu uzębienia. Licówki maskują przebarwienia, które trudno usunąć innymi metodami. To właśnie licówki porcelanowe są zwykle odpowiedzialne za uśmiechy gwiazd. Te cienkie płatki porcelany odmienią Twój uśmiech. Kształt i wielkość licówek zawsze dokładnie omawiamy i dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań. Ponadto doskonały efekt osiąga się z minimalną ingerencją w naturalne zęby.

Właściwości licówek

Licówki porcelanowe są dla pacjenta nie do odróżnienia od ich prawdziwych zębów. Kolor prezentuje się bardzo naturalnie, podobnie jak dobrany indywidualnie kształt. Naśladują one własne uzębienie pacjenta, także w kwestii czuciowych i dotykowych. Materiał, z którego są wykonane gwarantuje im trwałość i odporność na uszkodzenia. Licówek nie dotknie próchnica, ścieranie bądź mocne przebarwienia.

W niektórych przypadkach, np. gdy ząb jest zbyt zniszczony, należy sięgnąć po korony protetyczne. Zastępują one widoczną część zęba, dlatego z ich pomocą można osiągnąć zachwycające rezultaty. Wykonane z porcelany lub kompozytu są trwałym i wysoce estetycznym rozwiązaniem.

Zapraszamy na wizytę!
Zadzwoń: +48 91 829 72 72
lub podaj preferowany termin wizyty:

Inne metody na uzyskanie efektu Hollywood smile

Wybielanie zębów to niezwykle popularny zabieg z zakresu stomatologii estetycznej, który szybko i zauważalnie poprawia wygląd zębów osiągając efekt Hollywood smile. Lśniący, biały uśmiech można zyskać za sprawą wybielania w gabinecie, za pomocą specjalnego żelu i lampy lub korzystając z wybielania nakładkowego w domu. Wybielanie pozwala na pozbycie się nieatrakcyjnych przebarwień nabytych przez spożywanie ciemnych pokarmów, palenie tytoniu lub przyjmowane w dzieciństwie tetracykliny. To również świetne rozwiązanie dla osób, których zęby naturalnie są równe i w ładnym kształcie, a jedyne, czego im brakuje, to perfekcyjny kolor.

Projektowanie uśmiechu Digital Smile Design

Zanim przejdziemy do stworzenia Hollywood smile, zaczynamy od ustalenia dokładnego planu działania. Pomaga nam w tym program Digital Smile Design. Dzięki niemu możemy przygotować wizualny plan leczenia. Umożliwia on przedstawienie efektów, które zostaną uzyskane jeszcze przed jakimkolwiek działaniem. Pacjent aktywnie uczestniczy w projektowaniu swojego uśmiechu, co pozwala na uniknięcie choćby najmniejszego rozczarowania. Dopiero po zaakceptowaniu wizualnego planu leczenia przechodzimy do tworzenia licówek czy koron.

O czym zawsze pamiętamy projektując Hollywood smile?

Wiemy, że piękny uśmiech musi być przede wszystkim naturalny. Pamiętamy, że bardzo ważne jest, by pasował on do rysów twarzy i układu ust. Dlatego tak istotne jest tutaj indywidualne podejście i właśnie wcześniejsze zaprojektowanie uśmiechu. Zawsze zwracamy uwagę na kształt i kolor licówek. Nie powinny być one jednolite i monochromatyczne, ponieważ w naturze taki efekt nie występuje. Dbamy o właściwą przezierność licówek oraz o drobne nierówności na ich powierzchni.

DODATKOWE ATUTY NASZEGO GABINETUOUR DENTAL PRACTICE'S ADDITIONAL ADVANTAGESYDERLIGERE FORDELE AF VORES KLINIK
NASZYM PACJENTOM GWARANTUJEMYOUR PATIENTS ARE GUARANTEED THE FOLLOWINGVI GARANTERER VORES PATIENTER

ZAPRASZAMY

Kontakt z nami:

Contact:

Adres:

Address:

  • ul. 5 Lipca 43/2, Szczecin
91 829 72 72